4K Grubu

Dört dörtlük hizmetin Denizli’deki tek adresi

Kaliteli ürün, mutlu müşteri, güler yüzlü alışverişi vizyon edinen 4K Grubu, bu sevinci müşterileriyle birlikte yaşamaktan gurur duymaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve mutluluğunu vazgeçilmez bir misyon edindik.

2005 yılında kurulan 4K Grubu, kuruluş ilkesini “mutlu müşteri” temelinde oluşturmuş ve geçen yılllara karşın bu düsturdan taviz vermeyerek bugünlere ulaşmıştır. Geleceğe yönelik yolculuğunu da aynı düşünce ve hissiyat içinde devam ettirmektedir.

4K Grubu, 2005 yılından bu yana Türkiye ve dünyanın öncü, kaliteli ve vazgeçilmez markaları olan “BELLONA” ve “BOSCH” seçkin ürünlerini  müşterileriyle buluşturmaktadır.

Neden 4K

Çünkü bizim için değerlisiniz. Çünkü yaşam kaliteniz bizim önceliğimiz.

Bellona’nın zarafet ve estetiğini Bosch’un dayanıklılığıyla birleştirdik. Yaşam kalitenize değer katmayı seçtik ve hayatınızda güvenle konforu, kaliteyle uygun fiyatı kalıcı kıldık.

4K Grubu, kurulduğu günden bu yana müşterilerine Bellona ve Bosch markalarının kalitesi ve konforunu sürdürülebilir kılmak için hizmet vermeye devam ediyor. Yıllardır evlerinizin konforu ve yaşanabilirliği için kendini geliştiren, yeni tasarımlarıyla ilgi uyandıran Bellona, 4K Grubu’nun gururla müşterilerine sunduğu ve arkasında durduğu bir markadır.

Kalite ve dayanıklılık deyince akıllara gelen Bosch markasıyla da dayanıklı tüketimin yüksek performansını sizlere sunuyoruz. Bizler yaşam kalitenize değer veriyor, markalarımızla değer katıyoruz. Ayrıcalıklı ürünlerimizle sizi de ayrıcalıklı kılıyoruz.

Bellona ve Bosch’un en son ve en güzel modelleri 4K Grubu mağazalarında sizleri bekliyor.

4K olarak

Prensiplerimiz

Kaliteli ürün, mutlu müşteri, güler yüzlü alışverişi vizyon edinen 4K Grubu, bu sevinci müşterileriyle birlikte yaşamaktan gurur duymaktadır.

Müşterilerine ve markalarına olan bağlılıkla güvenin de bir adresi olan 4K Grubu, müşteri memnuniyeti ve mutluluğunu vazgeçilmez bir misyon edinmiştir.

4K Grubu, Denizli merkezde 4 şube ile hizmetlerine aralıksız devam etmekte olup sadece merkezde değil, tüm Denizli ve ilçelerine de hızlı ve güvenilir alışverişin kalitesini taşımaktadır.

Kısaca 4K olarak

rakamlarla biz
16

Yıllık Tecrübe

4

Mağaza

42

Çalışan

1.200+

ürün çeşidi

Search
Generic filters